תיקוני גגות רעפים

תיקוני גגות רעפים הוא אחד מהעבודות החשובות ביות בכל מבנה בעיקר טרם כניסת עונת החורף והגשמים. משום מה, בעלי דירות ובתים נמנעים מלבצע אותה עד שהדבר מגיע לידי נזילות וחדירה של מי גשמים לביתם, מה שיכול לגבות מחיר יקר ברמה הכלכלית. מובן שמומלץ מבעוד מועד לטפל בבעיות אלו ולא להמתין לגשמים, אולם ניתן לנצל את הפוגת הגשמים ולמזער את הנזקים הקיימים בגג.  תיקון גג רעפים מזוהה כיום עם אחד מסוגי עבודות התחזוקה הנפוצים ביותר הנעשה בעונת החורף בעיקר.

שיפוצניק או בעל מקצוע מומחה?

תיקוני גגות הם אחד העבודות המורכבות יותר בתעשיית הבנייה והשיפוצים, וזאת בניגוד לעבודות צבע או עבודות גבס, כיוון שנדרשת מיומנות רבה שהרי אי דיוק יכול לגרום לא רק לפגיעה אסתטית, אלא לנזקים עצומים למבנה. אם כך, אין להקל ראש בבחירת בעל מקצוע. תיקון גגות דורש שימת לב גם לאלמנטים נוספים כגון בחירה נכונה של חומרי איטום, דרך הקפדה על נקודות התורפה של הגג כגון שימת לב למרזבים ועד המעטפת הכללית של הגג שעליה להיות במיטבה ומוכנה בצורה מקצועית לימי החורף הגשומים.

בדיקה כללית של תיקוני הגג

במהלך בדיקה תקנית של הגג שלרוב מבצעים טרם ירידת הגשמים, לעיתים מתגלים ליקויים רבים המצריכים יד מקצועית שתוודא שהגג אטום היטב. לא פעם, יש צורך גם בהתערבות אדריכלית, בעיקר אם מדובר בנזקים הקשורים לבטיחות או לפגיעה במראה האסתטי של הגג, לכן מומלץ להיעזר בבעלי מקצוע מיומנים שבעת הצורך יוכלו לערב בעלי מקצוע נוספים לצורך קבלת תוצאות טובות.

ההבדל בין תיקון גג בבית פרטי לבית משותף

תיקוני גגות בבית פרטי הם פחות סבוכים מאפשר בבתים משותפים, שהרי בית משותף דורש עבודה יסודית יותר, כיוון שישנם דיירים רבים בבניין ולעיתים גם קומות מרובות. במקרה של נזילה או גג שאינו אטום היטב בגגות משותפים, כל השכנים יכולים לסבול מהתופעה ובעיקר אלה המתגוררים בקומה האחרונה. במקרים אלו, יש לבצע עבודת איטום מקצועית שלעיתים כוללת הרמת מרצפות וסידור של חומרי האיטום בצורה מיטבית, מה שיאפשר לדיירים להגיע מוכנים לחורף.

חברת "טבע גגות" מציעה שירות תיקון גגות רעפים על ידי מיטב בעלי מקצוע בתחום הזמינים עבורכם תמיד. בשלב הראשוני צוות החברה יבדוק בצורה מקצועית את הגג וימליץ לכם על טיפול מקצועי על פי סוג הבעיה וסוג הרעפים המותקנים.

Call Now Button