שירות לגגות רעפים

שירות לגגות רעפים מבנים בעלי גגות רעפים הם חלק מהנוף הישראלי וניתן למצוא אותם בבתים פרטיים, בניינים ולמעשה בכל מקום. תפקיד גגות הרעפים לספק למבנה אטימות מושלמת מפני חדירת מים, לחות ומזיקים. היתרון המרכזי של גגות רעפים הוא הגדלת שטח הבית ואפשרות להקים עליית גג לצורך אחסון או לצורך בניית חדרים נוספים בבית, שאגב דבר זה אינו אפשרי במבנים שטוחים. גגות רעפים אומנם מכילים יתרונות רבים לצד מראה עיצובי כפרי וחמים, אך עם כניסת החורף חשוב לבדוק היטב את אטימות הגג ולהכינו לימים גשומים.

את בדיקת הגג והכנתו לימים גשומים יש לבצע על ידי חברות המעניקות שירות לגגות רעפים. חברות אלו מחזיקות ברשותן בעלי מקצוע מיומנים, חומרי איטום מקצועיים ואת כל הציוד הדרוש לתיקון ובדיקת אטימות ושלמות הגג והרעפים. חשוב לציין כי בדיקה זאת כוללת לא רק את אטימות הגגות, אלא גם את שלמות הרעפים, שהרי סדקים או שברים בגגות רעפים יכולים לגרום לחדירת מי גשמים ולחות יכולים לחלחל למבנה ולגרום לו לנזקים.

האם ניתן לקבל שירות לגגות רעפים גם בחורף?

התשובה כן. מובן שמומלץ לבצע את בדיקת איטום הגג ולבצע תיקון לליקויים שונים בתקופת הסתיו, אך אף פעם לא מאוחר. בעלי מקצוע מיומנים יוכלו לנצל את הפוגת הגשמים ולטפל בנזילות ובעיות איטום גם בימי החורף.

שירות לכל סוגי הרעפים

הרעפים הנפוצים בישראל הם מסוג "מותניים", למרות שניתן למצוא גם רעפים מסוג פירמידה וכמובן שלל גוונים של רעפים מודרניים כמו – לבנים, אפורים, חומים, אדומים ועוד שלל צבעים. על מנת שהם יעשו את העבודה כמו שצריך ויספקו אטימות מושלמת לגג, נדרש ציפוי של שכבת בידוד איכותית שתפקידה להגן על קירות המבנה והקונסטרוקציה בעונה הגשומה ולשמור על טמפרטורה נעימה בחלל הבית. כמו כן, חומרי הרעפים הנפוצים הם – רעפי חרס, פלדה, בטון או צפחה.

חברת "טבע גגות" מציעה שירות לגגות רעפים על ידי בעלי מקצוע מיומנים הזמינים עבורכם תמיד. בשלב הראשוני צוות החברה יבדוק בצורה מקצועית את הגג וימליץ לכם על טיפול מקצועי על פי סוג הבעיה וסוג הרעפים המותקנים.