נזילות בגגות רעפים

נזילות בגגות רעפים – גגות רעפים מאפשרים לנו ליהנות מכמה יתרונות בולטים: מניצול מיטבי של מקום מתחת לגג, עיצוב דקורטיבי מיוחד מלא בחמימות, וכמובן גם הגנה על הבית מפני חדירת גשמים ולחות. אולם בחלוף הזמן הרעפים נוטים להיסדק או להישבר, הרי הם חשופים לפגעי מזג האוויר, אם זה לרוחות, גשמים, ברד ומעט שלג (מעט שיש לנו כאן בארץ). לרוב, בעלי בתים נוטים להזניח את גגות הרעפים בלי שום סיבה מוצדקת, למרות שלהם יש תפקיד חשוב בהגנה על הבית. רעפים שבורים יכולים לגרום לנזקים גדולים למבנה והם צרה צרורה, שהרי המים יכולים לחלחל למבנה, מזיקים יכולים לחדור בין הסדקים והמצב יכול רק להחמיר.

אז איך מתקנים גגות רעפים?

תיקון גגות רעפים מבצעים בראש ובראשונה על ידי בעל מקצוע ושמו גגן ולא על ידי שיפוצניק כללי שיוכל לגרום לגגות ליותר נזק מאפשר תועלת. גגן מכיר היטב את סוגי הרעפים הקיימים בשוק ואת סוגי התיקון, בין אם מדובר על תיקון נזילות בגגות רעפים שאז יש צורך בהחלפת רעף אחד בודד, החלפה של כל הרעפים, תיקון רעפים, תיקון קונקרטיות ועוד.

סוגי גגות רעפים ותיקונים

לרוב, יש שני סוגי תיקון של נזילות בגגות רעפים: תיקון רעפים ישנים ותיקון רעפים חדשים. רעפים ישנים מאוד העשויים מבטון הם נשברים יחסית בקלות, לכן במקרה זה התיקון יכול להיות מסובך יותר. ישנן מקרים רבים שהתיקון אינו אפשרי כלל בגגות ישנים מאוד, שהרי יש צורך לשים לב גם למראה האסתטי של הבית, כיוון שלא תמיד ניתן למצוא את אותו גוון או אותו סוג רעפים כדי להחליף את אלה שנשברו או נסדקו. מבחינה מקצועית, ישנם גגונים שימליצו להחליף את כל הגג מכיוון שהחלפה של רעף אחד בודד היא זמנית לפני התקלה או השבר הבא.

לעומת זאת, תיקון רעפים חדשים הוא קל יותר ולעיתים נדרש רק החלפה של רעפים בודדים, אלה שנשברו או נסדקו במקום לתקן כל רעף בנפרד. רעפים חדשים פגומים לגמרי לעיתים יזדקקו לתיקון מקצועי יותר  כמו תיקון קונסטרוקציה ואיטום גגות בצורה מקצועית.

"טבע גגות" הינה חברה מובילה לתיקון נזילות בגגות רעפים. צוות עובדי החברה מורכב מגגנים מנוסים הזמינים להעניק לכם שירות אישי, מקצועי ואמין. בשלב הראשוני צוות החברה יבדוק בצורה מקצועית את הגג וימליץ לכם על טיפול מקצועי על פי סוג הבעיה וסוג הרעפים המותקנים.