מתי מבצעים החלפת גגות רעפים?

מתי מבצעים החלפת גגות רעפים? הגג הוא האלמנט החשוב בכל בית, הן מבחינת מראה המבנה כלפי חוץ והתשתיות כלפי פנים. גג חייב להיות בראש ובראשונה יציב וחזק, וגם תקין וללא רעפים סדוקים או שבורים, אולם בחלוף השנים הרעפים נוטים להישבר ולהיסדק, הן כתוצאה מבלאי והן מנזקי טבע. כאשר הגג תקין והרעפים אף הם תקינים ואינם סדוקים, שבורים או חסרים, הגג מבודד חום וקור ומאפשר לנו להיות מוגנים בחורף מפני רוחות וגשמים ובכלל גורם לנו לתחושה חמימה וביתית.

יש לא מעט מקרים שבהם אין מנוס אלה לבצע החלפת גגות רעפים על ידי גגן מקצועי, אם זה בשל שברים או סדקים שיכולים לגרום למי הגשמים לחלחל למבנה או למזיקים ומכרסמים למצוא פתח ולהתארח בעליית הגג או בביתכם. לכן, חשוב כל תקופה מסוימת ובעיקר לפני החורף לבצע בדיקה שגרתית של גגות הרעפים ולבדוק אם יש צורך לבצע תיקון או החלפה של הרעפים. לרוב, את החלפת הרעפים מבצעים כשר לא ניתן לתקן את הרעפים או כאשר מדובר ברעפים ישנים "שעשו את שלהם".

כיצד מבצעים את החלפת הרעפים?

ראשית, חשוב לבדוק כמה פרמטרים חשובים: האם הרעפים המותקנים הינם ישנים לגמרי ויש צורך להחליף את כולם? אולי בכלל ניתן לתקן את הרעפים במקום להחליפם?  ואולי בכלל ישנה בעיה הקשורה לאיטום הגג או לקונסטרוקציה? בכל מקרה חשוב להבין את הסיטואציה ולהתאים את סוג העבודה למצב הבעיה ולאיכות של הרעפים. במידה ומדובר על החלפה כוללת של כל הרעפים, חשוב לתת דגש על בחירת צוות מיומן ואיכותי, מהירות העבודה, סוגי הרעפים המוחלפים, גוון הרעפים וכל פרמטר אחר שחשוב לכם.

כאשר מדברים על החלפת רעפים אין מקום לפשרות, וחשוב להקפיד ולבחור חברה בעלת מוניטין רב בתחום, רק כך תוכלו לשבת בביתכם ולדעת שהגג יהיה אטום לגמרי בחורף ובכלל הוא יהיה בעל מראה ויזואלי מושלם.  בעת החלפת רעפים תוכלו לשלב טכנולוגיות מתקדמות שישמרו על הגג למשך שנים רבות כמו – מפוח או מאוורר המיועדים לגג הרעפים ושומרים על איכות הרעפים וחוזקם.

חברת "טבע גגות" מציעה שירות החלפת גגות רעפים על ידי מיטב בעלי מקצוע בתחום הזמינים עבורכם תמיד. בשלב הראשוני צוות החברה יבדוק בצורה מקצועית את הגג וימליץ לכם על טיפול מקצועי על פי סוג הבעיה וסוג הרעפים המותקנים.