המלצות לשמירה על גגות

המלצות לשמירה על גגות גג הבית הוא זה שמגן על המבנה מפני חדירה של גשמים ולחות, והוא זה שמאפשר לנו לשבת בבית בחורף הקר בלי נזילות וכתמי רטיבות. חשוב לציין כי חדירה של מי גשמים למבנה יכולה להוות תסכול רב לדיירי הבית ושלא לדבר על העובדה כי מדובר על סכנה של ממש, שהרי עם הזמן המים חודרים למבנה ויכולים לגרום לו לנזקים רבים ובמקרים קיצוניים לקריסת המבנה. לכן, יש צורך לדאוג מבעוד מועד לאיטום הגג בצורה מקצועית על מנת שתוכלו לעבור את החורף בשלום.

הזמינו בדיקה מקיפה לגג
עם הזמן דיירים נוטים להזניח את בעיות הרטיבות בגג, שהרי מזג האוויר הישראלי מבורך בשמש חמימה, מה שמטעה את דיירי הבניין. רוב עבודות האיטום מבוצעות בחודשי הסתיו, לכן חשוב ממעוד מועד להזמין חברה המבצעת בדיקת איטום לגג שתוכל לאפשר לגג להיות מוכן לחורף ולגשמים. כמו כן, בבתים בהם יש רעפים הדבר חשוב פי כמה וכמה, כיוון שרעפים שאינם מחוברים היטב יכולים לעוף עם הרוח, מה שיכול לגרום לחדירת גשמים למבנה.

איטום הגג על ידי חומרי איטום שונים
בדיקה מקיפה של הגג טרם תחילת הגשמים והרוחות תאפשר לכם לדעת מהם הליקויים במבנה ולתקנם. כיום ניתן למצוא שני סוגי איטום פופולריים: על ידי זפת ועל ידי יריעות ביטומניות. בואו נכיר את השיטות:
שיטת זיפות גגות – מדובר בשיטה וותיקה ופופולרית בשוק מזה שנים רבות. השיטה היא אטרקטיבית ונעשית על ידי חימום של זפת בגוון שחור על גבי אש ומריחתו על גג פתוח. הזפת אוטמת לחלוטין את הגג והיא מונעת חדירה של גשמים ונוזלים לתוך המבנה. הסיבות לפופולריות של הזפת הן רבות ובין היתר בשל העלות הנמוכה, החוזק של הזפת, עמידות החומר ועוד. אך החיסרון היחיד של הזפת שנדרש כל שנה לאטום מחדש את המבנה, כיוון שפעולה זו מחזיקה לשנה בלבד. גוון הזפת הוא שחור, אך עם התקדמות הטכנולוגיה ניתן למצוא זפת בגוון לבן או למרוח צבע מיוחד על הזפת השחורה לקבלת מראה מודרני יותר.

שיטת יריעות ביטומניות – שיטה זו הינה חדשנית ונעשתה פופולרית בשנים האחרונות. מדובר בשיטה יעילה יותר מזפת, כיוון שהיא נשמרת למשך זמן רב יותר, לרוב ל – 4-5 שנים. שיטה זו יקרה יותר, כיוון שתעריף היריעות גבוהה יותר, אולם העובדה שהיא מחזיקה למשך זמן רק יותר עושה אותה יותר חסכונית לטווח ארוך.

"טבע גגות" הינה חברה מובילה לתיקון ובדיקת גגות רעפים. צוות עובדי החברה מורכב מגגנים מנוסים הזמינים להעניק לכם שירות אישי, מקצועי ואמין. בשלב הראשוני צוות החברה יבדוק בצורה מקצועית את הגג וימליץ לכם על טיפול מקצועי על פי סוג הבעיה וסוג הרעפים המותקנים.

Call Now Button